828
97759

SOFFBORD, formgivet av Bruno Mathsson, Bruno Mathsson Internationall 1964.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris

Rund skiva, fanerad med palisander, spännben av björk. Brännmärkt signatur. Höjd 59, diam 150.

Skador.