912
100785

GLAS, fyra stycken. Böhmen 17/1800.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
1 100 SEK

Slipad och förgylld dekor i Berainornamentik. Höjd 10,5 cm.

Nagg.