941
100967

Ikon

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
4 600 SEK
Ikon

Ryssland 1800-tal. Gudsmodern med Kristus. Tempera på trä 40 x 33,5 cm.

Skador.