987
101789

TORBA. Semiantik Tekke. 35,5x114 cm.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
220 - 264 EUR
233 - 280 USD
Klubbat pris

Vinröd botten med två polykroma salorgüls. Flera smala bårder

Något ställvis lite hårdare slitage, smärre fläckar, obet. skador och lagningar.