992
101851

GALLERIMATTA, trasmattsteknik. 1082x71 cm. Sverige 1900-tal.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Grönmelerad med benvitt.

Ställvis slitage, smutsig, smärre fläckar, lagningar. Långsidorna med smärre skador.