106
111759

VAS, porslin. Qing dynastin, 1800-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
97 - 145 EUR
111 - 166 USD
Klubbat pris
500 SEK

Oxblodsglasyr. Höjd 32 cm.

Lagningar, skador, nedslipad mynning.