11
95225

Reinhart Wolf

(Tyskland, 1930-1990)
Utropspris
2 000 - 4 000 SEK
190 - 380 EUR
217 - 434 USD
Klubbat pris

Reinhart Wolf
(Tyskland, 1930-1990)

"Collection of Rice-Wines. Kyoto, Japan 1985/86".

Signerad Reinhart Wolf. Fotografi 24 x 30 cm.

Slitage.

Ytterligare ett foto av samma fotograf medföljer.