126
104931

FÄLLBORD. Omkring 1800.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
FÄLLBORD. Omkring 1800.

Fanerat med alrot. Oktogonal skiva på tredelad centralfot. Diam 50, höjd 69,5 cm.

Lagningar, fixerad skiva, ej fällbar.