158
112233

SOPPSLEV, Ryssland 1800-talets slut.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
1 900 SEK

Bladet invändigt förgyllt. Slätt skaft med graverat monogram A S.

Slitage.