161
110945

FÄLLBORD. Mälardalen, 1800-talets första hälft.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
5 800 SEK

Fanerat med alrot. Rund fällbar skiva. Svärtad tredelad centralfot. Diam 99, höjd 71 cm.

Lagningar.