181
114659

PENSELKOPP, nefrit. Kina 1900-talets början.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Beigebrun. Oval med reliefdekor av ödla och blommande körsbärsgren. Längd 12 cm.

Kantnagg.