Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
189
114881

SUPKOPPAR, ett par + 1 st, silver, Erik Salin, Uppsala 1795, Johan Hammargren, Piteå 1776.

Utropspris
4 000 SEK
390 EUR
453 USD
Klubbat pris
2 500 SEK

Delvis förgyllda, på fot, svisselerade vågband, genombruten hänkel. Höjd 4,5-5 cm.

Bristning, bucklor, lagning.