192
114893

TUMLARE, driven ur ett silvermynt, 1700-tal.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
1 000 SEK

Delvis förgylld, vågband, svissilerade initialer. Diam 6 cm.

Bristning i mynningskanten.