204
115091

LJUSSTAKAR, ett par, tenn.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, tenn.

Otydliga stämplar. Rund fot med kannelerat skaft. Höjd 11 cm.

Bucklor, en ljusring med bristning.