236
115979

Alfred Thörne

(Sverige, 1850-1916)
Utropspris
6 000 SEK
532 EUR
561 USD
Klubbat pris
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27
Alfred Thörne
(Sverige, 1850-1916)

ALFRED THÖRNE, olja på duk. Sign.

Sommarlandskap med å. 38 x 61.

Smärre slitage.

Formgivare