239
77707

Anna Gaskell

(USA, Född 1969)
Utropspris
15 000 SEK
1 310 EUR
1 370 USD
Klubbat pris
10 000 SEK

Anna Gaskell
(USA, Född 1969)

Untitled #28(Override), 1997

Signerad A Gaskell och daterad 1997 och numrerad 1/5 a tergo. C-print 74,5 x 90 cm.

Proveniens

Casey Kaplan, New York.