276
83699

PARTI, 10 delar, keramik. Grekland, Egypten, Bl.a. Romersk tid.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
478 - 669 EUR
542 - 759 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Skador, lagningar.