301
118603

Nils Tirén

(Sverige, 1885-1935)
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
3 600 SEK
Nils Tirén
(Sverige, 1885-1935)

Vinterharar

Signerad Nils Tirén. Akvarell 13 x 26,5 cm.