304
118691

SNUSDOSA, ostämplad, 1700-talets mitt. Rokoko.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Delvis förgylld. Kartuschformad. På locket figurscen i relief. Undertill senare graverade initialer IAB och datering 1860. Längd 7,5 cm.

Slitage.