307
118705

SNUSDOSA, utländska stämplar, 1700-talets slut.

Utropspris
3 000 SEK
265 EUR
276 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Invändigt förgylld. Rektangulär, med heltäckande rutmönster med fleuroner. Längd 7,5 cm.

Slitage.