326
114797

SPEGEL. Gustaviansk.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
SPEGEL. Gustaviansk.

Förgylld och bronserad. Rektangulär med uppsvängt krön. Dekor av blommor och lagergirlander. Med Stockholms hallstämpel. Höjd 136, bredd 63 cm.

Senare glas, lagningar, kompletteringar.