326
114797

SPEGEL. Gustaviansk.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
SPEGEL. Gustaviansk.

Förgylld och bronserad. Rektangulär med uppsvängt krön. Dekor av blommor och lagergirlander. Med Stockholms hallstämpel. Höjd 136, bredd 63 cm.

Senare glas, lagningar, kompletteringar.