342
118983

4 målningar på siden, Kina 1800/1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
7 800 SEK

Figurmotiv. 37 x 27,5 cm.

Ej examinerade ur ramar. Skador, retuscher.

Proveniens

Professor Gösta Werner, Stockholm.