374
114825

Okänd konstnär 1900-tal

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
217 - 326 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1900-tal

Satyr

Otydligt signerad. Gjutarstämplar Otto Meyer Fud. Grönpatinerad brons. Höjd 19 cm.