414
120075

SKULPTUR. Barock.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
SKULPTUR. Barock.

Snidat trä. Polykromt bemålat och förgyllt. I form av stående mansfigur. Höjd 86 cm.

Skador, lagningar.