421
90509

Per Gummeson

(Sverige, 1858-1928)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
Per Gummeson
(Sverige, 1858-1928)

Flodlandskap

Signerad P. Gummeson och daterad -89. Duk 22 x 36 cm.