425
73517

VAS, porslin. Qing dynastin.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
8 800 SEK
VAS, porslin. Qing dynastin.

Balusterformad med kopparröd glasyr. Höjd 32 cm.

Krackelyr, litet glasyrnagg.

Proveniens

Rune & Marja Wiréns samling.