427
86111

TERRIN med LOCK, fajans. Frankrike, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
4 600 SEK

Målad polykrom dekor av blommor. Längd 23 cm.

Lockkoppen med glasyrnagg.