86227

429. FIGURIN, flintgods.

Troligen England, 1700-tal.

Stående mansfigur med böcker, målad polykrom dekor. Höjd 31,5 cm.

Nagg.

Följerätt
Nej
Utropspris
Slutpris (inkl. köparprovision)

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 8-6140873
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto