431
79253

FIGURIN, porslin och brännförgylld brons. 1700-tal, möjligen England.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
438 - 613 EUR
456 - 638 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor. Höjd 18 cm.

Bladskador, hatten med ifyllt nagg.