438
120421

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Slädfärden

daterad 1840. Duk 36 x 52 cm.