438
120421

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris
Okänd konstnär 1800-tal

Slädfärden

daterad 1840. Duk 36 x 52 cm.