Madeleine Pyk – en samling F769
440
120431

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
760 - 950 EUR
872 - 1 090 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Månsken över Stockholms slott

Otydligt signerad och daterad 1845. Duk 56 x 72 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.