467
121125

PRESENTERFAT, silver. Fantasistämplar, 1800-tal. Barock-stil.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
10 800 SEK

Ovalt med reliefdekor av Bacchuståg samt på brämet blom- och bladslingor. Längd 52 cm.