95263

Judy Olausen

(Usa)
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
89 - 133 EUR
94 - 140 USD
Klubbat pris
2 100 SEK
Judy Olausen
(Usa)

"Joan Mitchell"

Signerad Judy Olausen a a tergo. Fotografi 40 x 50 cm.

Skador, slitage.