526
122157

BÄGARE, silver. möjl Ryssland 1700-talets förra hälft.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Cylindrisk med heltäckande gravyr av rosettupphängda fruktklasar. Höjd 7,5 cm.

Undersidesmonogram. Småbucklor.