529
121809
Rune Jansson
(1918-2014)

RUNE JANSSON, olja på duk. Sign och dat -83.

Komposition. 27 x 52.

Smärre slitage.

Utropspris:

5 000 - 7 000 SEK

Kontakta specialist
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827