Arne Jones E1299
535
122273

SKIVA, 1800-tal. Blybergsporfyr.

Utropspris
15 000 SEK
1 420 EUR
1 630 USD
Klubbat pris
16 500 SEK

Rektangulär med raka kanter. Längd 77, bredd 42, höjd 2,3 cm.

Obetydliga nagg.