537
122285

Okänd konstnär 1800-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Klubbat pris
3 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

Slottsruinen

Monogramsignerad S och daterad -84. Duk 30 x 36 cm.

Krackelyrer.