553
121163

Jean Jacques Henner

(Frankrike, 1829-1905)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Jean Jacques Henner
(Frankrike, 1829-1905)

Porträtt av rödhårig kvinna

Signerad J J Henner. Duk 52 x 35 cm.

Duklagning, smärre färgbortfall, krackelyrer.