Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
571
122897

Axel Sjöberg

(Sverige, 1866-1950)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
390 - 487 EUR
453 - 566 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Axel Sjöberg
(Sverige, 1866-1950)

Väg i vårlandskap

Signerad Axel Sjöberg och daterad Hedemora 1918. Akvarell 46 x 57 cm.

Formgivare