578
123055

BÄGARE, silver. A.Isleben, Norrköping 1795.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
2 500 SEK

Invändigt förgylld. Konande på rund fot. Graverade blom- och bladslingor samt intialer. Höjd 14 cm.

Foten med småbucklor.