589
70775

MATBORD.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 320 EUR
1 120 - 1 400 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
MATBORD.

England, 1800-tal. Mahogny och mahognyfaner. Bestående av två halvrunda ändar (längd 60+60 cm), en slagbordsdel (55+59,5 cm), samt en iläggsskiva (59,5 cm). Raka kälade ben. Total längd 294, bredd 111, höjd 72 cm.

Lagningar, sarger med smärre fanerskador.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

823. Esaias Thorén, Surrealistiskt landskap.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
36 000

ditt bud
Fair warning
Fair warning
Fair warning
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK