60
115311

CREMEKOPPAR MED LOCK, 4 st (2+1+1), mjukt porslin, 1700-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
270 - 360 EUR
285 - 380 USD
Klubbat pris
3 200 SEK

Bukiga med krönande fruktknopp. Polykrom blomsterdekor. Höjd 8-9 cm.

En med lagningar, obet nagg.