603
123699

PUDERSTOL, 1700-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
PUDERSTOL, 1700-tal.

Fanerad med mahogny. Genombruten rygg med balusterbricka. Stoppad sits.