628
130145

BYRÅ. Svensk rokoko.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
BYRÅ. Svensk rokoko.

Fanerad med lönn och amarant. Tre lådor. Beslag av förgylld mässing. Längd 91,5, bredd 57,5, höjd 78 cm. Nyckel medföljer.

Renoverad, kompletterad.