676
125089

TUMLARE, silver, bönhasarbete, Sverige 1700-talets slut.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
600 SEK

Stämplad PH. Slät med stansad lambrequinbård. Diam 6,5 cm.

Bucklor och rispor.