754
114923

FAT, patinerad metall. Japan, Meiji. Sign.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
145 - 194 EUR
166 - 222 USD
Klubbat pris
1 100 SEK

Runt. Delvis förgyllt. Dekor i relief av man med apa samt kvinna. Diam 21,5 cm.