808
124423

KOPP med FAT, silver. Moskva 1877.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Klubbat pris

Förgylld. Heltäckande geometriskt meanderliknande mönster med medaljong.

Koppens fotring med småbucklor. Slitage.