81
80229

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 780 - 2 220 EUR
1 850 - 2 320 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Stockholms ström med Katarina kyrka i bakgrunden

Signerad Anna Palm de Rosa. Stockholm. Akvarell 44 x 74 cm.