812
124447

TESKEDAR, 3 st, silver. Moskva 1800-talets slut.

Utropspris
5 000 SEK
436 EUR
456 USD
Klubbat pris

Bladen invändigt förgyllda - frånsidan med niellodekor av kyrkliknande byggnader. Ett skaft delvis vridet.