Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285
819
94397

SPELBORD. Gustavianskt.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
975 - 1 170 EUR
1 130 - 1 360 USD
Klubbat pris
SPELBORD. Gustavianskt.

Fanerat med alrot, plommon och lönn. Beslag av mässing. I sargen låda. Inläggningar av rutor och fält. Längd 95, bredd 47, höjd 75 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, fanerlagningar, senare nyckelskylt.